یکشنبه 27 اردیبهشت‌ماه سال 1388
بدون شرح
نوشته شده توسط علی در ساعت 08:29 ق.ظ

عجایب‌الغرایب!!! 

شنبه ۲۶/۲/۸۸ : 

آفتاب: روزنامه «یاس نو» به مدیرمسئولی و صاحب امتیازی محمد نعیمی‌پور عضو شورای مرکزی حزب مشارکت ایران اسلامی از امروز شنبه 26 اردیبهشت‌ماه پس از پنج سال توقیف مجدداً منتشر شد.

این روزنامه که به لحاظ گرایش سیاسی وابسته به حزب مشارکت ایران اسلامی است، همچنین حامی مهندس میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری آتی است.

روزنامه «یاس نو» در دوره اول خود در سوم اسفندماه سال 1381 و در آستانه انتخابات شوراهای دوم منتشر شد و پس از آن به مدت قریب به یکسال ادامه انتشار داد.

روزنامه یاس نو کنونی در 16 صفحه تمام رنگی و با موضوعات سیاسی، اجتماعی، بین‌الملل، حوادث، اقتصادی، ورزشی، فرهنگ و هنر و اندیشه منتشر می‌گردد.

محمد نعیمی پور مدیر مسئول روزنامه یاس نو در یادداشت شماره یک از دوره جدید این روزنامه، در سرمقاله‌ای به خط مشی این روزنامه اشاره کرده است. 
 
یکشنبه ۲۷/۲/۸۸ : (یعنی فقط یک روز بعد) 
آفتاب: روزنامه یاس نو که از سوی حزب مشارکت ایران اسلامی منتشر می‌شد پس از انتشار اولین شماره در روز گذشته توقیف شد. 

به گزارش گروه سیاسی آفتاب، با توجه به تجدید نظرخواهی دادستان تهران، قاضی مرتضوی در پرونده روزنامه یاس نو، ملکیان معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و دبیر هیات نظارت با ارسال نامه‌ای به محمد نعیمی پور مدیرمسئول روزنامه یاس نو خواستار توقف انتشار روزنامه شد.

بنا به این گزارش، شماره دوم روزنامه یاس نو توسط تیم تحریریه این روزنامه آماده گردیده بود و تمامی صفحات جهت انتشار به چاپخانه ارسال شده بود که دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات با ارسال نامه‌ای به محل چاپ روزنامه یاس نو به همراه چند مامور جلوی انتشار شماره دوم این روزنامه را گرفت.

گفتنی است روزنامه یاس نو پیش از این نیز یک روز مانده به انتخابات مجلس هفتم توقیف موقت شده بود.
 
...باش تا صبح دولت‌ات بدمد             این هنوز از نتایج سحر است...